Wcześniejszy okres a ryzyko ciąży

moje samopoczucie wskazuje na ciążę.30,08powinnam dostać miesiączkę i byłam przekonana że już jej nie dostanę a tu 2 dni przed terminem planowanej wystąpiło krwawienie normalnie jak miesiączkowe,zrobiłam odrazu 28,03 beta i wyszło 1,20 czy to oznacza że nie jestem w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wynik poziomu beta hcg poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) to wynik negatywny. Taki poziom definitywnie wyklucza możliwość ciąży.