Wcześniejszy okres: co się ze mną dzieje?

Okres mam już regularnie, ale teraz dostałam 3 dni za wcześnie. Miałam go przez 3 dni i przez jeden dzień nic już nie było, a teraz wystąpiło brązowe plamienie. Czy to może być ciąża? Czy można ją wykluczyć. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Mogą one mieć odmienny przebieg niż poprzednie krwawienia lub niczym się nie różnić od zwykłej miesiączki.
Jeżeli miesiączka miała niepokojący przebieg należy wykluczyć ciążę i wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam