Wcześniejszy okres i brązowy śluz u 21-latki

Witam. Mam 21 lat, miesiączkuje od 11 roku życia. W 2013 roku urodziłam dziecko. Okres przeważnie mam co 30-36 dni. Lecz teraz dostałam po 13 dniach a w między czasie miałam brązowy śluz. Czy to może się zdażyć czy musze wybrać się do lekarza? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Każde krwawienie poza okresem jest nieprawidłowością. Proszę udać się do ginekologa.