Wdychanie oparów farby w 7. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 7t6d ciąży. Tydzień temu pomalowali u mnie na klatce w bloku kawalek lamperii (podejrzewam że jakąś farbą olejną) kolo wejscia do klatki. Minął już tydzień a nadal czuć jeszcze zapach tej farby. Przez ten czas starałam się rzadziej tamtedy przechodzić lub nie wdychać tego zapachu. Ale czy takie opary mogly zaszkodzić dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę. Proponuję poprosić kogoś z rodziny aby pootwierał wszystkie okna na klatce schodowej i drzwi aby wywietrzyć pomieszczenie.