Wędrujące bóle stawów, zawroty głowy, senność, bóle w jamie brzusznej, drgawki i utrata wagi

od ponad roku źle sie czuje,a od wypadku gdzie doznałem silnego stłuczenia stan moj pogorszył sie mam wedrujace bole stawow rąk, nog stóp,pleców, głowy(zawroty,senność, śpiączki. niezborność myśli)bóle w jamie brzusznej, kroczu,jądrach.nerek,mam krótkie wstrząsy(drgawki)odruchy wymiotne,ogolnie jestem osłabiony ,schudłem w rok 15kg, nawracający ból ucha środkowego. serca,płytki oddech ,suchy kaszel w wymazie z cewki ericherichia coli, leczona i streptococcus agalatiae nie leczony, prosze o odp

Pan wymaga badania USG jamy brzusznej aby wykluczyć pourazowe zmiany w narzadach wewnętrznych. Bóle ucha mogą pochodzić od chorych migdałków podniebiennych. Trzeba wykonać wymaz z migdałków podniebiennych i udać się do laryngologa.