Wędrujące kryształki i stosowanie Histigenu

witam, przed swiętami w jeden dzien bardzo zmarzlam, nast. dnia mialam silny bol z prawej strony glowy, ucho, gorna szczeka, minely po 1 dniu i pjawil sie silny zawrot glowy z wymiotami. ustapil po 2 dniach. Lekarz rodz. kazal zrobic, mrof, ob i cukier i sa OK. Laryngolog prywatnie stwierdzil wedrujace krysztalki i dal Histigen. Na poczatku pomogl ale teraz przerwalam po silnych bolach glowy. obecnie odczowam ucisk w czole i nasady nosa oraz zawroty glowy

Witaj !

Ból okolicy czołowej - to najczęściej objaw zapalenia zatok a zawroty głowy to temat bardziej złożony.
Zawroty głowy - trzeba wykluczyć pochodzenie szyjne. Z chorób błędnika, który odpowiada za równowagę wystepują choroby wymagające rehabilitaji ruchowej oraz farmakoterapii.

Powodzenia !