Wędrujący ból od nerek do płuc

Od kilku dni mam,,wędrujący''ból od nerek do płuc. Co to jest, bo chwilami jak wstaję nie mogę się wyprostować tak boli. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Nie sposób tego stwierdzić bez przeprowadzenia badania i wykonania ew. badań dodatkowych. Przyczyn może być bardzo wiele internistycznych, neurologicznych i ortopedycznych z najbardizej prawdopodobnych.