Wędrujący ból w okolicach pięty

Dzień dobry, już od roku mam problemy z chodzeniem, ból w okolicy pięty-wędrujący, ostroga wykluczona-zdjęcie rtg w normie, zabiegi ultradźwięków i jonoforezy nic nie dały, zastrzyk z depo-medrolu tylko zwiększył ból, smaruję ibalginem, ketonalem, woltarenem, chłodzę mam wkładki i co mam robić. Przedtem robiłam 15 km dziennie a teraz ledwo wyjdę na spacer z psem bo każdy krok sprawia ból w nocy także rwie. Trzech ortopedów odwiedziłam i każdy by tylko blokadę zakładał. 54l. 164/66kg

Witam,
wszystkie wymienione zabiegi dotyczyły miejsca, w którym boli, czyli były objawowe. Jeżeli zadne z wymienionych zabiegów nie przyniosło ulgi należałoby się zastanowić w jakim innym miejscu mogłaby się znajdować przyczyna. "każdy krok sprawia ból w nocy także rwie", "-zdjęcie rtg w normie". Z tych informacji można wróżyć wiele. Proponuję udać się na konsultację do neurochirurga lub fizjoterapeuty, który zróżnicuje skąd pochodzą dolegliwości bólowe. Biorąc po uwagę mechanizmy przesyłania informacji Pani ból może promieniować z uciśniętego korzenia nerwowego, z zablokowanego stawu międzykręgowego, ze skręconej torebki stawowej stawu krzyżowo-biodrowego, z napiętych więzadeł lub mięśni obręczy biodrowej i kończyny dolnej. Te wszystkie elementy należałoby w badaniu klinicznym zróżnicować. Do czasu wizyty u terapeuty proponuję spróbować nagrzewać termoforem łydki do powstania czerwonej plamy na skórze, dzięki czemu dojdzie do rozluźnienia tkanek oraz próbować rozciągać bez bólu mięśnie grupy kulszowo-goleniowej. Pozdrawiam