Wędzidełko a jakość seksu

Witam czy wędzidełko wpływa mocno na jakość seksu ? Ponieważ będę musiał je mieć chyba wydłużone bo podczas wzwodu nie mogę ściągnąć napletka bo odczuwam ból na wędzidełku i staję się ono białe i bardzo sztywne. Jest ono podobno bardzo erogennym miejscem lecz gdy dotykam wędzidełko nie czuję żadnych miłych uczuć a chyba bardziej mnie ono denerwuję. A więc czy jeśli je wydłużę to wpłynie to na jakość seksu ?. Podobno to bardzo czułe miejsce lecz ja nic nie czuję (Nie uprawiałem seksu) Dziękuje :)

Kłopotliwa sytuacja...
Wskazana wizyta u chirurga urologa. Lepiej zapobiec zerwaniu poprzez zabieg ambulatoryjny, w znieczuleniu miejscowym.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.

Dzień dobry.

Pańskie dylematy można rozwiązać poprzez konsultację z urologiem, bądź lekarzem-seksuologiem, od których mógłby Pan uzyskać odpowiedzi na nurtujące Pana pytania.

Pozdrawiam.