Wewnętrzne zwichanie się względem siebie ścięgien mięśni strzałkowych

Witam Byłam ostnio na usg stawu skokowego i dowiedziałam sie że mam wewnetrzne zwichanie się wzgledem siebie sciegien miesni strzałkowych w kanale kostki bocznej . Moje pytanie czy jest to cos niebezpiecznego i jak sie to leczy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie i dalsze postępowanie zależy od objawów i dolegliwości. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.