Węzeł chłonny w prawej pachwinie

Witam mam taki problem. Około miesiąca w pachwinie w prawej nodze wyskoczył mi węzeł chłonny (tak mi się wydaje ) poprostu jest duża gula, rano jest mniejszą mniejszą pod wieczór znowu się powiększa. Jestem w Anglii i nie wiem gdzie mam się z tym udać i jakie przyczyny tego są.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.m