Węzły chłonne dołów pachowych niepowiększone

Czy mam się martwić piersi o utkaniu tłusz-grucz w obu KGZ guzki łagodne ośr 36 mm po prawej 30 po lewej Doły pachowe wolne bez mikrozwapnień/BI-rads 3.USg piersi w PP na godz 10,30 słabo odgraniczony niejednorody nieco hypoechogeniczny guzek o wym 19x16.W PL kilka torbieli prostych najw. o śred.2 cm.przewody mlekowe i zatoki nie poszerzone,skora o gładkich obrysach.Węzły chłonne dołow pachowych nie powiększone.Bi-RADS 4b i BG.Mam51 lat od10 lat walczę z torbielami.Proszę o podpowiedż co dalej

Witam serdecznie,

Wszystkie zobrazowane zmiany tak jak piszę w opisie są zmianami łagodnymi, więc nie ma powodów do niepokoju. Proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem i z nim przedyskutować.

Pozdrawiam.