Węzły chłonne zaatakowane nowotworem złośliwym

Witam, moja mama w lutym 2015 miala usuniętą prawą piers i wezly chlonne zaatakowane nowotworem zlosliwym. Tydzien temu zle się poczula i trafila do szpitala- okazalo się to najgorsze, nowotwór mozgu, 20 ognisk , największe 3x3cm. Dodatkowo obrzek mozgu i mozdzku. Za miesiąc chcą jej naswietlic glowe. Jaka jest szansa, ze mama jeszcze troche pozyje??? Zrozpaczona corka........

Przerzuty do mózgu są częstym powikłaniem raka piersi, które nie daje dobrych rokowań. Choroba jest w tym momencie bardzo zaawansowana. Lekarze planują paliatywnie zniszczyć jak największą masę nowotworu, aby zapobiec obrzękowi mózgu. Niestety ten obrzęk właśnie jest bardzo groźnym powikłaniem, z którym teraz próbują radzić sobie lekarze Pani mamy.