Węzły pachowe, przewody mlekowe, skóra o gładkich obrysach bez mikrozwapnień

Witam mam pytanie w ubiegłym roku robiłam mammografię która oprócz torbieli zmian nie wykazała birads3.W tym roku mammografia poza guzami łagodnymi zmian nie wykazała.Birads3 i kolejne usg,które wykazalo słabo odgraniczony niejednorodny nieco hypoechogeniczny guzek 19x16mm i biopsja BG. BIRADS4b. Węzły pachowe,przewody mlekowe,skóra o gładkich obrysach bez mikrozwapnień.Czy to może być coś złego?Dziękuję za odpowiedż.

Witam , wynik BIRADS4b wskazuje na zmianę podejrzaną o średnim stopniu prawdopodobieństwa złośliwości. Szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym. z.żurawski