Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wgłębienia na skórze twarzy

Od 2 lat na cerze w szczególności czole zaczęły się pojawia dziwne wgłębienia. Nie są głębokie raczej dość płytkie,ale widoczne, gdy pada na nie boczne, dzienne światło z okna. Mam 16 lat i nie miałam problemu z trądzikiem ani pryszczami, nigdy nic nie wyciskałam, więc nie rozumiem skąd to? Jestem załamana, wydaje mi się, że od czasu gdy wcześniej to zaobserwowałam widać lekką poprawę. Czy mogły powstać przez peelingi używałam 2 x dziennie czy to może zejść samo? Jaki zabieg kosmetyczny pomoze?
KOBIETA, 16 LAT ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Witam, poproszę zdjęcie na: http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy