Wgłębienie na główce u 5-letniego syna

Moj synek jak byl maly uderzyl sie przez przypadek w glowke.Po tym uderzeniu plakal przez krotka chwile.Teraz ma 5 lat i rozwija sie prawidlowo,tylko na glowce pozostalo mu wglebienie jakby nie mial zarosnietego ciemiazka.Czy da rady cos z tym zrobic?Probowalam mu to masowac i mi sie wydaje,ze wyglada to lepiej...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być wynikiem urazu. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do pediatry, który oceni konieczność interwencji.