Wgłębienie po uderzeniu w udo

Witam, kilka miesięcy temu uderzyłem się dość poważnie w udo. Do tej pory utrzymuje się w tym miejscu wgłębienie. Czy to normalne? Czy mogą być z tego powodu jakieś problemy? Czy to w końcu samo się wyrówna?

Proponuje udać się z tą zmiana do lekarza. Mogło dojść do martwicy części tkanek, co może wymagać nawet zaopatrzenia chirurgicznego.