Wgłębienie w miejscu jajnika

Okres zawsze miałam regularnie. Ostatni mialam 14 września i trwał 3dni. Teraz nic, test ciążowy wyszedł negatywnie a ostatni stosunek 3 miesiace temu. Od kilku dni strasznie bolą mnie jajniki. Wczoraj bolał mnie prawy a dzisiaj lewy. Czasami, bardziej są to skurcze. Po lewej strony na dole tam gdzie znajduje się jajnik to zrobiło mi się wgłębienie, wczesniej tego nie widzialam. Wizyte u ginekologa mam dopiero we wtorek. Czym może byc to wgłębienie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na stan zapalny w obrębie przydatków. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.