Wgłębieniu w czaszce u 5-latka

Witam! Mam synka ktory ma 5 lat.Jak byl maly na glowke spadlo mu jabluszko.Zostala mu dziura w glowce-tzn widac jakby nie mial zarosnietego ciemiazka.Czy sa jakies masaze aby wyrownac glowke?Czy jest jeszcze szansa na wyrownanie glowki przez cwiczenia?Jestem bardzo zalamana...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nieco za późno dostrzegła Pani problem - kształt głowy dziecka 5-letniego jest już właściwie określony. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.