Wgniecenie ciała po uderzeniu w klamkę

Dzis schylalem sie po klucze gdy sie prostowalem uderzyłem w klamke z duza sila i mam tak jakby wgniecenie :/ bardzo mnie to martwi... czy mam isc do lekarza ? Aha i boli mnie to troszke.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wgniecenie ciała powinno samoistnie powrócić do dawnego kształtu. Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Ból jest oczywiście skutkiem urazu, ale także powinien ustąpić w ciągu kilku-kilkunastu najbliższych godzin.