Wiarygodność dwóch testów płytkowych zrobionych z porannego moczu 18 dni po stosunku przerywanym

Witam moje pytanie jest takie czy dwa testy płytkowe zrobione jednocześnie z porannego moczu różnych firm 18 dni po stosunku przerywanym dają wiarygodny wynik, że nie jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej tak, dla pewności proponuję oznaczyc jeszcze poziom beta hcg z krwi. Jest bardziej wiarygodny.