Wiarygodność wyniku testu ciążowego po 12. dniach od stosunku

Kochalam sie z mezem 13 listopada bez wytrysku.Dzis 25 listopada zrobilam test i wyszla jedna kreska, czy to moze byc wiarygodny wynik?Za ile dni powtorzyc test?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyjmuje się, że wiarygodny wynik testu ciążowego można uzyskać po ok. 14 dniach od stosunku. Dla pewności może Pani test powtórzyć. Pozdrawiam.