Widoczna bruzda na czole a wgłębienie czaszki

Witam.Mam widoczne wgłębienie na środku czoła za czym idzie bardzo widoczna pozioma bruzda (zmarszczka) bez marszczenia czoła.Mam ja od zawsze lecz nigdy nie była tak widoczna jak ok. 2tygodnie temu gdy zauważyłem ze jest coraz bardziej widoczna.Dawniej była lekko widoczna tylko przy lusterku.Mam 19lat i tłustą cerę.Oprócz tej bruzdy nie mam żadnych zmarszczek i widocznych niedoskonałości.Jaki lekarz mi pomoże?Czy może to być wina wgłębienia czaszki? Da się coś z tym zrobić? Proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana deformacją kości czaszki. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.