Widoczna krzywizna kończyn dolnych

Witam! Jak nazywa się widoczna krzywizna kończyn dolnych? Czy można ją jakoś korygować, np. operacyjnie? Z góry dziękuję za odpowiedz! Przesyłam link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/zdjecie/f51cdef9667fccac

Dzień dobry,

Pewnie ma na myśli Pani szpotawość. Ćwiczenia nie mogą skorygować rzeczywistej deformacji kończyn dolnych (o ile taka istnieje). Najlepiej będzie jeśli zasięgnie Pani porady u specjalisty. Czasami coś co wydaje nam się patologiczne mieści się w granicach normy. Nieznaczna szpotawość kolan u dorosłych jest czymś normalnym i wynika ze stanu fizjologii. Ja nie dostrzegam problemu o którym Pani pisze, w mojej ocenie nogi wyglądają całkiem normalnie.

Pozdrawiam serdecznie.