Widoczna nić chirurgiczna po perforacji żołądka

Witam, w marcu miałem operację na perforację żołądka. Lekarz nie ściągnął mi wszystkich szwów, rana już jest zagojona, lecz ostatnio mi wyszła nić chirurgiczna. Chirurg mi mówił, że są to rozpuszczalne nici, a nie udało mu się wszystkich zdjąć. Ostatnio mi wyszła jedna nic (kolor czarny), lecz nie wiedziałem czy mam ją wyjąć, bo bałem się, że mogę coś naruszyć. Czy jest to normalne? Powinienem ją wyciągnąć czy mam się z tym zgłosić do lekarza?

Nie znam przebiegu operacji ani rodzaju szwów założonych przez operatora - nie potrafię więc odpowiedzieć na Pańskie pytania- proszę się z nimi zwrócić do operatora!!! zż