Widoczna zmiana na penisie

Witam serdecznie Mam duży problem z penisem Na załączonym zdjęciu widać zmianę na żołędzi , jest ona od około 2 miesięcy i jakby sie powiększała Także jest prawdopobodnie zapalenie cewki cała czerwona, czasem piecze Czujnie ból penisa u podstawy penisa, pieczenie zołędzi Po seksie penis jakby puchł. Bardzo prosze o jakąś radę , do kogo iść do jakiego lekarza , czy to rak? Zdjęcie [IMG]http://fotoo.pl/out.php?i=919122_20141207-214243.jpg[/IMG] Smarowałem clortimazolum, rumiankiem. mam34lata

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności proponuję wizytę u dermatologa, który również zajmuje się chorobami wenerycznymi.
Pozdrawiam