Widoczna żyła na piszczeli i uczucie mrowienie podczas treningów

Witam. Na kości piszczel od mięśnia po prawej str. wyskoczyła ,przesunęła żyła .Jest widoczna ,mam jakby w głębienie .trenowałem kickboxing 2 lata . Jest to na polowie piszczela i nie bolało nie odczuwałem i nie odczuwam bólu osłabienia mięśni kośći nogi ,lecz gdy już nie trenuje od tego miejsca w dół oprócz stopy (Piczel sam ) czuję jakby prąd czami lekko po nodze przechodzil tak to określę .Mam tatuąż na piszczelu czy możę to od tego , wiadomo od kopania piszczel trochę sie deformuje obawymiec

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie występuje u Pana niewydolność zastawek żylnych, czyli tzw. żylaki. Proponuję wykonać USG doppler kończyn dolnych i udać się do chirurga naczyniowego.
Pozdrawiam