Widoczne ciałko żółte i grube endometrium

Dzień dobry byłam u lekarza stwierdził że mam grube endometrium i bardzo widoczne ciałko żółte powiedział że prawdo podobnie jest to ciaża ale nie widać pęcherzyka ciążowego jeszcze czy mogą być to początki ciaży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedział Pani specjalista ginekolog, może być to wczesna ciąża. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.