Widoczne i bolesne żyły po stosowaniu amfetaminy

Witam! Mam na imię sylwia! Jestem uzależniona od amfetaminy! Brałam ją mniej więcej 4 miesiące dzień w dzień! 1-2 dni w miesiącu były kiedy nie brałam! Nie biorę ok. 2 tygodni! Ucierpiała na tym nie tylko moja psychika ale i ciało! Mam okropne żyły na rękach nogach dekolcie a nawet powiekach ! Do tego bolą!Wyglądam okropnie! Przez to nie potrafię w pełni dojść do równowagi pschicznej! Czy są jakieś leki na to aby nie były widoczne? Na zabiegi aby ich się pozbyć nie steć mnie! Błagam o pomoc!

Małgorzata Panek

Może Pani spróbować zastosować suplementy diety przeznaczone do wzmocnienia ścian żył, tak jak w żylakach. Dostępne są one bez recepty. Skuteczność zależy indywidualnie od pacjenta. Proszę pokazać zmienione żyły lekarzowi rodzinnemu i kontynuować leczenie uzależnienia.
Pozdrawiam