Widoczne ogniska wysokiego sygnału w MR

Witam. Moje MR mózgowia wykonane w sekwencji SE,TSE,TIRM,DWI w trzech płaszczyznach. Bez kontrastu. W istocie białej okołokomorowej lewej komory bocznej, na sklepistości po stronie prawej oraz w biegunie dolnym płata skroniowego prawego widoczne są ogniska wysokiego sygnału w obrazach TIRM i T2 nie ograniczające dyfuzji najpewniej odpowiadające zmianom naczyniopochodnym. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, symetryczny. W kościach czaszki zmiany hyperostosis frontalis. Proszę o interpretację.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian pochodzenia naczyniowego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do aktualnego stanu klinicznego.