Widoczne ognisko w fazie tętniczej silnego wzmocnienia kontrastowego

Dzień dobry Odebrałam wyniki Tomografia Komputerowej Z Jamy Brzusznej z kontrastem w której stwierdzono :wątroba nie powiększona. w seg II wątroby podtorebkowo widoczne w fazie tętniczej ognisko silnego wzmocnienia kontrastowe wielkości 8mm jak naczyniak.Czy to coś poważnego? W USG jamy brzusznej stwierdzono u mnie na nerce naczyniaka a tomograf komputerowy tego nie uwzględnił czy istnieje możliwość przeoczenia czy badanie tomografem kompuerowym nie jest wiafygodne?

jak naczyniak.Czy to coś poważnego?
- to zmiana łagodna, wymaga tylko okresowej kontroli np. co rok USG jamy brzusznej
czy istnieje możliwość przeoczenia czy badanie tomografem kompuerowym nie jest wiarygodne?
- być może w USG doszło do błędnej interpretacji obrazu (artefakt), bardziej wiarygodnym i dokładniejszym jest badanie TK