Widoczne ograniczenie ruchomości kręgosłupa szyjnego, zwłaszcza w tyłozgięciu

Witam, proszę o interpretację wyniku RTG: Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Wysokość trzonów kręgów i przestrzeni m-kręgowej kręg C prawidłowa. Na zdjęciach czynnościowych widoczne ograniczenie ruchomości kręgosłupa szyjnego, zwłaszcza w tyłozgięciu. Cech niestabilności kręg C nie stwierdzam. Dodam że od pewnego czasu mam ciągłe zawroty i bóle głowy, dodatkowo odczuwam spięcie, mrowienie, ból kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam Magdalena

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.