Widoczne przerzedzenia włosów na całej głowie

Witam. O ponad dwóch miesięcy (zaczęło się od XII 2014) borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów. Widoczne są przerzedzenia na całej głowie. W VI 2014 przeżyłam stres trwający około 3 tygodni. Od XI 2014 roku zażywam nilogrin w związku z bardzo silnymi i częstymi bólami głowy. Od X biorę Luteinę podjęzykową w związku z zatrzymaniem okresu (skutek stresu). TSH mam troszkę poniżej normy, FT3, FT4, TPO w normie, Prolaktyna i testosteron też w normie. Żelazo bliżej górnej granicy. Proszę o pomoc

Za wypadanie wlosow w Pani przypadku moze byc odpowiedzialnych wiele czynnikow: stres, leki hormonalne, problemy z tarczyca. Celem dalszego leczenia warto skonsultowac sie ze specjalista zajmujacym sie problemem wypadania wlosow.