Widoczne żyły i żylaki na nogach u 30-latki

Mam 30lat, 14m-cy karmie córkę. Mam astmę oraz niedoczynnosc tarczycy. W czasie 1-2 miesięcy pojawiło mi się na nogach bardzo dużo widocznych żył i żylaków, najwięcej jest z tyłu kolan i po ich zewnętrznej stronie. Czuję ból, mrowienie łydek i szczypanie, najgorzej jest gdy się poloze. Często gdy spojrzę tam, gdzie coś zaszczypało, pojawiają się tam pajączki, mam ich teraz o wiele więcej. Żyła na lewym udzie jest dość wyraźna. Na rekach też bardziej widać. Każdego dnia jest gorzej. Co mi jest?

Proszę wybrać się do lekarza medycyny estetycznej, który po obejrzeniu zmian zaleci odpowiednie leczenie. Jeżeli są to drobne pajączki, mogę polecić skleroterapię.