Widoczne żyły na całym ciele przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Mój,, problem"dotyczy tego,że jestem bardzo zylasta.Zawsze tak miałam od dzieciństwa,że na skórze ramion, dekoltu nadgarstków,ud,na wewnętrznej stronie łydek i na piersiach widać siatkę niebieskich żył.Odkąd stosuje antykoncepcję hormonalna(prawie rok)żyły na piersiach i dekolcie są straszne,wygląda to bardzo brzydko.Mam ok168cm wzrostu ważę ok54kg.Czy mogę jakoś,, pozbyć się"tych żył?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do ginekologa. Sadze ze konieczna jest zmiana antykoncepcji