Widoczne żyły na ciele 21-letniej kobiety

Od połowy października żyły na moim ciele stały się widoczne (klatka piersiowa do ramion, piersi, nogi i pojedyncze po każdej stronie od połowy brzucha do ud). Od roku stosuję antykoncepcję hormonalną, biorę bibloc na tachykardię i divascan na bóle głowy, ale ten ostatni odstawiłam kilka dni temu. We wrześniu robiłam podstawwe badanie krwi i moczu - w normie, miałam badaną krzepliwość krwi (d-dimery, inr) - wszystko mieści się w normach. Mam 21 lat. Mam powody do niepokoju? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udac sie do lekarza rodzinnego.