Widoczne żyły na nogach u 18-latki

Witam. Mam 18 lat i widoczne żyły na nogach pod kolanami to nawet wyczuwalne gdy dotykam dłonią. Ale znikają gdy się położę lub uniosę nogi do góry lub gdy po prostu się poruszam. Czy to już żylaki? Błagam o pomoc bo inaczej wpadnę w depresję...

Witam, proszę zgłosić się do lekarza POZ, ten skieruje Panią do endokrynologa, bądź zgłosić się do endokrynologa prywatnie, proszę się nie martwic obecnie jest wiele metod leczenia żylaków. Pozdrawiam serdecznie