Widoczne żyły na nogach u 25-letniej kobiety

Witam mam 25 lat i od niedawna zauważyłam na nogach widoczne żyły i opuchnięcie nóg.Nie ćwiczę ani też nie jestem jeszcze matką.Więc skąd te żyły się biorą?Jestem normalną kobietą bez otyłości.W dzieciństwie chorowałam na silną nerwice serca nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego.Gdzie powinnam się z tym zgłosić?Pozdrawiam

Witam, na początek polecam lekarza POZ, który zleci konieczne badania-dalej Panią pokieruje. Pozdrawiam serdecznie