Widoczne żyły na piersiach przy staraniach o dziecko

Witam mam 23 lata staramy sie z mezem o dziecko od listopada. Ostatnia miesiaczka wystapila w terminie jak w zegarku co 28 dni ale trwala jakies 2 dni zazwyczaj trwa 6 i jest obfita dzisiaj zaobserwowalam na piersiach i otoczkach sutkowych bardzo widoczne zyly az sie boje otoczki sa jakby napuchniete i ogromne nigdy takich nie mialam . Bylam u ginekologa tydzien po ostatniej miesiaczce zrobil usg dopochwowe ale mowil ze nie potwierdza i nie zaprzecza ciazy test domowy robilam w piatekinegatywny

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi i ew. skontaktować się z ginekologiem (być może teraz uda się uwidocznić pęcherzyk płodowy).