Widoczne żyły od ramienia do palców lewej dłoni

WitamOd ponad miesiąca mam bardzo mocno widoczne żyły od ramienia do palców lewej dłoni,do tego boli mnie cała ręka.Mam taki jak by niedowład tej ręki gdy zaciskam palce to cała dłoń mi drży.Do tego mam gorące czerwone plamy głownie na rękach lewej i prawej i obrzęk obok lewej kostki.Byłam u swojego lekarza i na żyły dostałam cyclo3fort a pozostałe dolegliwości zostały zbagatelizowane.Bardzo martwią mnie te widoczne żyły.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami naczyniowymi. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.