Widoczne żyły pod oczami

Mam widoczne zyły nad i pod oczami. Są koloru jakby fioletowego. Mam 23 lata. Kiedyś nie były aż tak widoczne jak teraz. Czy to moze byc wina niskiej masy ciała? Mam 174 wzrostu i 60 kg wagi. Kiedyś jak byłem mały nie mialem ich. Zauważyłem je po ukonczeniu 14 lat. Czy da się je jakoś pozbyć? Link do foto: https://drive.google.com/file/d/0BxzEpPH_SfQhcVpvLTZfVVhseVk/view?usp=drivesdk

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie