Widoczność blizn po założeniu szwy między łukami brwiowymi

Wczoraj założono mi szew miedzy łukami brwiowymi ok.3 cm w szpitalu państwowym. Czy mogę już teraz wpłynąć na to by blizna była jak najmniej widoczna? Czy poprawia się szwy? Pani doktor starała się, użyła małej igły, mimo to pytam ponieważ mam nienajlepsze doświadczenia. Mam jeszcze pojedyńcze szwy na powiece. Dziękuję

Nie widziałem rany , nie szyłem jej , nie znam blizny!!! Nie mogę więc odpowiedzieć! Proszę pytać operatora lub chirurga , który będzie dalej zajmował się Pani leczeniem. zż

Ww pytania powinna Pani skierować do lekarza przeprowadzającego zabieg, gdyż nie widzę Pani. Ewentualnie do lekarza medycyny estetycznej/dermatologa, u którego po zdjęciu szwów będzie Pani kontynuowała walkę z bliznami.