Widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogeniczności na pograniczu płatów

Proszę o interpretację wyniku na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania jestem nosicielem hcv po leczeniu interferonem na HCV proszę napisać czy coś poważnego badania z krwi mam dobre alfa fetoproteina elektroforeza bialko calkowite ok jakiej wielkości są te wymiary

Witam. Ognisko jest dość duże, dlatego warto wykonać powtórne usg i skonsultować wynik badanie z prowadzącym hepatologiem.