Widoczny nieznacznie hypoechogenny guzek w USG piersi

Mam 50 lat. Usg : Piersi gruczoło-tłuszczowe. Przewody wyprowadzajace nieposzerzone.W piersi prawej na godz. 9 ,2 cm od brodawki sutkowej widoczny jest lity nieznacznie hypoechogenny guzek wielkości 9 mm.Obrysy miejscami nieregularne ,spikularne. W mammogramie podobnie:...z nieregularnymi pasmowatymi i plamistymi zagęszczeniami o cechach mastopatii torbielowato-włoknistej bez dających się wyodrębić zmian ogniskowych i bez widocznych skupisk mikrozwapnień. Mam skierowanie do szpitala,słusznie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skierowanie do szpitala w tym przypadku jest słuszną decyzją. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i być może interwencja chirurgiczna.