Widoczny pęcherzyk bez ciałka żółtego i zarodka

Witam byłam u lekarza na usg W 4tygodniu i5 dniu od okresuA z Usg wyszło 5tydzień I 2dzień. Lekarz widział tylko pęcherzyk bez cialka zoltego i bez zarodka moje pytanie jest takie kiedy powinno pojawić się cialko żółte i czy jest możliwość że wszystko rozwinie się dobrze?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa w 6-7 tygodniu ciąży. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Tak, ostatecznie będzie można powiedzieć czy pęcherzyk ciążowy jest pełny czy pusty w 10-12 tygodniu ciąży.