Widoczny pęcherzyk płodowy i zółciowy a ciąża

Ostatnia miesiaczka byla 04.08, ale stosunek byl 12.08 w rezultacie jest ciaza tak jakby bo pecherzyk plodowy widac i pecherzyk zoltkowy tez widac. Obecnie jestem w szpitalu i z moich obliczen jestem w 6tc i 4 dni wystapilo u mnie krwawienie bez buli brzucha i innych dolegliwosci. Czy mam szanse na to zeby ta ciaza przeyrwala?

Aleksander Ropielewski

Krwawienia we pierwszym trymestrze najczęściej są spowodowane przez ciążę ektopową, poronienie, zagnieżdżenie się zarodka, choroby pochwy, szyjki macicy lub macicy i występują w ok 20-40% kobiet w ciąży.
Bez wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie, konieczne jest wykonanie badania ginekologicznego i USG.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski