Widoczny pieprzyk na piersi

Witam, na piersi mam pieprzyk - nie ma gładkich krawędzi,a w najszerszym miejscu ma 12mm. Jest ciemno i jasno brązowy- ma chropowata powierzchnię i takie maluteńkie białe "krosteczki", które można się pozbyć przez zdrapanie paznokciem. Pieprzyk mam od urodzenia, kiedyś był płaski a teraz jest wypukły na jakieś 2mm. U mojej mamy rozpoznano czerniaka, tata również leczy się onkologicznie. Czy powinnam zrobić jakieś badania co do pieprzyka? Emma - mam 26 lat

Proponuję badanie dermatoskopowe u mnie , W-wa,ul.Mokotowska 15 ,tel.rej. 223314140 , specjalista chirurg onkolog , zbigniew żurawski , pozdrawiam!