Widoczny zanik mięśni prawej dłoni, między kciukiem a palcem wskazującym po zewnętrznej stronie

Witam. Od paru miesięcy mam problemy z prawą ręką. Mam widoczny zanik mięśni prawej dłoni - między kciukiem, a palcem wskazującym po zewnętrznej stronie. Nie mogę prostować palca wskazującego, w którym czuję niedowład. Mam osłabioną siłę mięśniową w pozostałych palcach prawej ręki. Miałem robione badanie EMG. Prawdopodobnie nerw łokciowy i pośrodkowy. Czy te mięśnie da się odbudować po ewentualnym zabiegu i rehabilitacji? Jestem młody, boję się o przyszłą pracę, prawo jazdy etc.

Do pełnej konsultacji neurologicznej !
Sposób leczenia i Efekty leczenia zależą od przyczyny i stopnia uszkodzenia nerwu!
Ważne miejsce i stopień uszkodzenia nerwów , który spowodował zanik mięśni !
EMG, MRI kręgosłupa szyjnego, inne wyniki; ogólny stan Pacjenta
Pozdrawiam