Widzenie iskierek i błyksów

Witam, od kilku m-cy mam dziwne wrażenie, że widzę coś jakby iskierki, błyski w lewym oku. zazwyczaj w nocy, kiedy np. przewijam dziecko ale i kilka razy również w dzień. dodam, że około rok temu miałam uraz tego oka, bardzo dotkliwe zadrapanie gałki ocznej. dostałam krople z antybiotykiem i maść do stosowania przez kilka dni. przyznam, że do tej pory zdarza mi się odczuwać dyskomfort, jakby suchość, tarcie. czy te ''iskierki'' to powikłanie urazu i czy to może być niebezpieczne? dziękuję.

Witam,
powinna Pani przejść kontrolne badania okulistyczne.
Możliwe powikłania pourazowe, również możliwy brak magnezu.
Proszę spróbować suplementacji magnezu, jeżeli objawy nie ustąpią wskazany pilny kontakt z okulistą.

pozdrawiam