Wiecznie zimne ręce

Witam. Moim problemem są wiecznie zimne ręce, nos i niekiedy stopy ogólnie jestem zmarźluchem. Kiedyś wpadłam na pomysł żeby zmierzyć sobie temperaturę ciała i okazało się że mam 35.9, mierzenie powtarzałam wiele razy w ciągu paru tygodni i moje wahania temeratury ciała wynosiły od 35 do 36, nigdy 36.6. Jestem szczupła, staram się zdrowo odzywiać a dzień zaczynam od ciepłej wody z cytryną. Co mogę zrobic z problemem zimnych dłoni i zimnem, które rozprzestrzenia się po całym ciele? Dzięuję za odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Problem zimnych dłoni może być spowodowany zaburzeniami w krążeniu. Nie można wykluczyć hormonalnego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.